Gelişim Halı Logo

Hakkımızda

DENEYİMLİ

Gelişim Halı 1994 yılından bu yana halı üretimi ve uygulamaları alanında faaliyet göstermektedir. Özel bir halı türü olan “handtuft” halı üretimine 2000 yılında başlamış ve TUANA adıyla markalaşmıştır. Kullanıcının, tasarımcının, mimarın önce kafasında şekillenen halılar yüzlerce kurumsal ve binlerce bireysel uygulamada gerçeğe dönüştürülmüştür. Gelişim Halı, titiz üretim ve uygulama süreci öncesinde verdiği uzman danışmanlık ve projelendirme hizmetleriyle öne çıkıyor.

KALİTELİ

Handtuft halılarda %100 Yeni Zelanda yünü kullanılmaktadır. İstenilen ölçüde özel halı imalatı yapılan firmada yün halı, sisal halı, shaggy halı, karo halı seçeneklerinin tekil veya karma uygulamaları ustalıkla yapılabilmektedir.

ESNEK VE YARATICI

Gelişim Halı, özel sipariş üzerine halı imal ediyor. Müşteriler önceden tasarlanan seçenekler arasından seçim yapabildikleri gibi dilerlerse her şeyi kendileri belirleyebiliyor. Ön tasarımlı ürünler üzerinde desen, renk ve boyut değiştirebiliyor veya tümünü baştan belirleyebiliyor. Serbest seçimli desen, renk ve boyutlarla ister amorf, ister duvardan duvara her tür uygulama başarıyla gerçekleştirilmektedir.

ARAŞTIRMACI VE YENİLİKÇİ

Gelişim Halı, adına yaraşır şekilde, alanı ile ilgili teknolojik gelişmeleri sürekli ve yakından takip etmektedir. Uzun yıllara dayalı deneyimin istikrarlı Ar-Ge çalışmalarıyla pekiştirilmesiyle ortaya çıkan birikim, işin hacmine bakılmaksızın tüm projelere ve ürünlere cömertçe yansıtılmaktadır.

SAYGIN VE GÜVENİLİR

Parayla satın alınamayacak değerler olduğu inancını benimseyen Gelişim Halı için sektörde istikrarı ve güvenilirliği ile ön plandadır ve bu durum en büyük onur kaynağıdır.

SON SÖZ

Yaşadığınız mekana özel ve şık bir halı almayı düşünüyorsanız mutlaka bizi ziyaret edin. Her türlü özel tasarım veya özel uygulama halı ihtiyacınızda "İletişim" bölümünden e-posta ile veya telefon yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Amacımız koşulsuz memnuniyetiniz…